Home
Sponsored By:   O'Neills : Official supplier for New York Minor Board County Teams
Yonkers, Ny
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
Date Venue Team 1 Team 2 Time  Age Group   U10 U12
Saturday April 21st Navajo Field Setanta/Celtics Rockland Shamrocks 10,11 U10,12   Rockland Hibernians Rockland Hibernians
Saturday April 21st Paddys Field St Brigids Shamrocks Rangers 10 U10   Rockland Shamrocks  Rockland Shamrocks 
Saturday April 21st Rockland Upper Rockland Hibernians St Brigids Harps 9,10,11,12,1 U8,10,12,14,16   Shannon Gaels Shannon Gaels
            Setanta/Celtics Setanta/Celtics
Saturday April 28th Navajo Fields Setanta/Celtics St Brigids Shamrocks 10 U10   Rangers Rangers
Saturday April 28th Paddys Field St Brigids Harps Rockland Shamrocks 10,11 U10,12   St Brigids Harps St Brigids 
Saturday April 28th Frank Golden Park Shannon Gaels Rockland Hibernians 9,10,11,12,1 U8,10,12,14.16   St Brigids Shamrocks   
               
Saturday May 5th  Frank Golden Park Shannon Gaels Setanta/Celtics 9,10,11,12 U8,10,12,14   U14 U16
Saturday May 5th  Paddys Field Rangers St Brigids Harps 9,10,11 U8,U10,U12   Rockland Shannon Gaels
Saturday May 5th  Rockland Upper Rockland Shamrocks St Brigids Shamrocks 10 U10   Shannon Gaels St Brigids
            St Brigids Rockland
Saturday May 12th Frank Golden Park Shannon Gaels St Brigids Harps 9,10,11,12,1 U8,10,12,14,16   Setanta/Celtics  
Saturday May 12th Paddys Field St Brigids Shamrocks Rockland Hibernians 9 U10      
Saturday May 12th Paddys Field Rangers Rockland Shamrocks 10,11 U10,12       
               
Saturday May 19th Paddys Field St Brigids Harps Setanta/Celtics 9,10,11,12  U8,10,12,14      
Saturday May 19th Frank Golden Park Shannon Gaels Rockland Shamrocks 10,11 U10,12      
Saturday May 19th Rockland Upper Rockland Hibernians Rangers 9,10,11 U8,10,12      
               
Saturday June 2nd Navajo Field Setanta/Celtics Rockland Hibernians 9,10,11,12 U8,10,12,14      
Saturday June 2nd Paddys Field Rangers Shannon Gaels 9,10,11, U8,10,12      
Saturday June 2nd  Paddys Field St Brigids Shamrocks St Brigids Harps 9 U10      
Saturday June 2nd Paddys Field 2nd Place Team 3rd Place Team 1 U16      
               
Saturday June 9th Navajo Field Setanta/Celtics Rangers 9,10,11,12 U8,10,12,14      
Saturday June 9th Rockland Upper Rockland Shamrocks Rockland Hibernians 10,11 U10,12      
Saturday June 9th Paddys Field St Brigids Shamrocks Shannon Gaels 10 U10      
Saturday June 9th Paddys Field 1st Place Team Winner Playoff 12 U16      
                 
Saturday June 16th Rockland Upper  1st Place Team 4th Place Team 9 U10      
Saturday June 16th Rockland Lower  2nd Place Team 3rd Place Team 9 U10      
Saturday June 16th Rockland Upper  1st Place Team 4th Place Team 10 U12      
Saturday June 16th Rockland Lower  2nd Place Team 3rd Place Team 10 U12      
Saturday June 16th Rockland Upper  1st Place Team 4th Place Team 11 U14      
Saturday June 16th Rockland Lower  2nd Place Team 3rd Place Team 11 U14      
                 
Saturday June 23rd Rockland Upper  Winner SF1  Winner SF2 10 U10      
Saturday June 23rd Rockland Lower  Loser SF1 Loser SF2 10 U10      
Saturday June 23rd Rockland Upper  Winner SF1  Winner SF2 11 U12      
Saturday June 23rd Rockland Lower  Loser SF1 Loser SF2 11 U12      
Saturday June 23rd Rockland Upper  Winner SF1  Winner SF2 12 U14      
Saturday June 23rd Rockland Lower  Loser SF1 Loser SF2 12 U14